LYONESS CASHBACK CARD FORUM
LYONESSE ÜYE OLMAK İSTEYEN VEYA LYONESS ÜYESİ OLMUŞ, YENİ ÜYE KAYDETME SIKINTISI ÇEKEN ,EKİBİNİ BÜYÜTMEK İSTEYEN TÜM LYONESSCİLER BU FORMDAN YARARLANABİLİR KENDİNİ EKİBİNİ,AVANTAJLARINI VE YENİ OLACAK ÜYELERE SAĞLAYABİLECEĞİN KATKILARI, KOLAYLIKLARI ANLATINIZ.

FORMDAN DAHA İYİ YARARLANABİLMEK İÇİN
KAYIT OLUNUNUZ.
En son konular
» ZonguldaK - Ereğli Lyoness Ekibi
Paz Haz. 03, 2012 10:04 am tarafından Rkaymak

» 24.03.2012 LYONESS TÜRKİYE ÜYE SAYISI 66 663
C.tesi Mart 24, 2012 6:05 am tarafından Admin

»  08 MART 2012 LYONESS CASHBACK CARD TÜRKİYE GÜNCEL ÜYE SAYISI
C.tesi Mart 24, 2012 6:01 am tarafından Admin

»  Devren Satlık Ücretsiz Hit Kazanma Sitesi
C.tesi Mart 10, 2012 11:22 pm tarafından Admin

» Türkiye ve Ortadoğu-Afrika 8.800'lük Business Team üyeliğimi işle ilgilemediğimden dolayı devretmek istiyorum
C.tesi Mart 10, 2012 11:02 pm tarafından Misafir

» SIFIRDAN BAŞLAMAYIN DİĞERLERİNDEN ÖNDE BAŞLAYIN Yeni başlayacaklara en kısa sürede kazandıracak ÜYELİK DEVRİ SADECE ..1000 TL
C.tesi Mart 10, 2012 10:49 pm tarafından Misafir

» ELİMDE 4-5 ADET LYONESS HESABI BULUNMAKTA VE BEN BUNLARI YATIRILAN MIKTARDAN DAHA AZ BİR FİYATA SATIYORUM ÖRNEĞİN 330 TL LİK HESAP 200 TL.
C.tesi Mart 10, 2012 10:46 pm tarafından Misafir

» Ben lyoness in 4.831. business üyesiyim yerimi satmak istiyorum
C.tesi Mart 10, 2012 10:34 pm tarafından Admin

» Sizin İçin Güzel Bir İş Fırsatı Evde İş Kur Ek İş Yap Para Kazan Para Kazanmak Yada Kendi İhtiyaçlarını Daha Uyguna Almak İsteyen Herkesi Grubumuza Bekliyoruz.Gerekli Destek Verilecektir.
C.tesi Mart 10, 2012 10:21 pm tarafından Admin

» Ücretsiz garanti hit kazanma sitesi hit kazanmanın en kolay yolu siteniz googlede ilk sayfalarda çıksın
C.tesi Kas. 12, 2011 8:06 am tarafından Admin

» Büyük Aile Projesi Kumbarakart Büyük Bir Bankanın Başlattığı Proje‏ BÜYÜK AİLE PROJESİ KUMBARAKART YILBAŞINDA START ALIYOR. Tavsiye Eden Üye Numarası kısmına 41268 yazınız.
Cuma Ekim 28, 2011 3:39 am tarafından Admin

» Çağlar network ile Ek iş Ek kazanç Fırsatı hem sağlığınızı koruyacak hemde ekonomik özgürlüğünüze kavuşmuş olacaksınız
Paz Ekim 02, 2011 1:11 pm tarafından Admin

Evde Güneş Enerjisinden Elektrik Üret Esenyel Arkadaşlık Sitesi Gold Üyelik Paketi Anket Listesi Anket Doldur Para Kazan Kolay Web Sitesi Kurma Rehberi Google Kazançları ile para kazan Sonsevgili.Com Arkadaşlık Sitesi Gold Üyelik Paketi Forex Kazançları 2 günde 250$ kazan XTicaret Üyelik satış ortaklığı Tattoo Dünyası Binlerce Dövme Hemoroid Tedavisi / Üç Günde Üç Adım Yöntemi Siğillere Son %100 Etik Hacker Eğitim Seti Turbo İngilizce Kitapları 1-2-3-4 + 2 MP3 CD 2 Saatte AutoCAD öğren HitYolu.Com Web Trafik Hizmetleri WebSihirbazi Site Yönetimi ParaBabası OnlineDarphane Üyeliği Kazanç Sistemi Reseller Book FaceBooktan Para kazanma Rehberi CASHBOOK E-Ticaret Sihirbazı Adsense Canavarı Anket Rehberi 2011 Eğitim amaçlı hacking sırları - 1 WPACP Wordpress Otomatik Yorum Eklentisi En Canlı Destek Web Sitesi Kurma Rehberi Hit Makinası Diyet Yüzük
Evde Güneş Enerjisinden Elektrik Üret
Esenyel Arkadaşlık Sitesi Gold Üyelik Paketi
Anket Listesi Anket Doldur Para Kazan
Google Kazançları ile para kazan
Sonsevgili.Com Arkadaşlık Sitesi Gold Üyelik Paketi
Forex Kazançları 2 günde 250$ kazan

XTicaret Üyelik satış ortaklığı
Kolay Web Sitesi Kurma Rehberi
Tattoo Dünyası Binlerce Dövme some text toplist Sitenizesayac.com Zirve100 Site istatistikleri
Zirve100 Toplist
Zirve100 Site istatistikleri
Zirve100 Toplist
çiftlik oyunu
bedava forum
Domain

Siteekle, site ekle, link ekle, arama motoruna kayit

toplist
Zirve100 Sayac
Site Ekle OYUNLAR
Site Ekle site ekle tatil emlak matbaa otobüs bileti kiremit sitesi Toplist
Gulet Charter
Otel Şikayet
Jquery
Eskişehir Emlakbroadband speed test Search Engine Submission - AddMe LinkrehberimKarşılıksız, Kodsuz DizinKarşılıksız, Kodsuz Dizin super100 site ekleEvden eve nakliyat biber hapı ForumLinker.com EPfarkı LYONESS.NET.TR LYONESS GÜMÜŞHANE EKİBİ LYONESs KOCAELİ EKİBİ LYONESS ORDU EKİBİ LYONESS AMASYA EKİBİ

LYONESS BAYBURT EKİBİ LYONESS SAMSUN EKİBİ LYONESS GÜMÜŞHANE EKİBİ LYONESs EKİBİ Risksiz kazançlar LYONESS FORUM LYONESS TÜRKİYE LYONESS MANİSA LYONESS ANKARA turkiyelyoness lyonesscashbackkart LYONESSONLİNE KAYIT LYONESS LYONESs DİYALOG aLIŞVERİŞTE İNDİRİM LYONESS KOCAELİ LYONESS TÜRKİYE CASHBACK yenidoğan yoğun bakım flexkom alış verişin yeni nesli

Büyük Aile Projesi Kumbarakart Büyük Bir Bankanın Başlattığı Proje‏ BÜYÜK AİLE PROJESİ KUMBARAKART YILBAŞINDA START ALIYOR. Tavsiye Eden Üye Numarası kısmına 41268 yazınız.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Büyük Aile Projesi Kumbarakart Büyük Bir Bankanın Başlattığı Proje‏ BÜYÜK AİLE PROJESİ KUMBARAKART YILBAŞINDA START ALIYOR. Tavsiye Eden Üye Numarası kısmına 41268 yazınız.

Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Ekim 28, 2011 3:39 am

Kumbarakart Büyük Aile Projesi, büyük küçük oranlarda onbinlerce satın alma gücü bulunan üyeyi bir arada toplamayı amaçlamaktadır. Kumbarakart Büyük Aile, onbinlerce üyesi ile her çevreden oluşturduğu müşteri tipi ile Aile bireylerine Kumbarakart üyesi işyerlerinden ciddi oranda indirimler sağlama gücüne ulaşmayı hedeflemektedir. Büyük Aile Projesi, Birlikten Kuvvet Doğar deyimi mantığıyla çalışmaktadır. Üye İşyerlerine yüzbinlerce müşteri kazandırarak toplu alışverişlerden doğacak indirimleri de Büyük Aile fertlerine adil bir plan çerçevesinde dağıtmaktadır. Kumbarakart Büyük Aile Kumbarakart Network marketing Sistemini kullanarak oluşturduğu müşteri portföyünü, yani Büyük Aile Bireylerini üye işyerlerine sunarken bunun karşılığında üye işyerlerinden tamamen Büyük Aile bireylerinin çıkarları için özel indirimler ve parapuan talebinde bulunmakta ve bu özel indirimlerden Büyük Aile bireylerinin kazancını ön planda tutmaktadır.
Detaylı bilgi almak ve Üye olmak için tıklayınız....
Kumbarakart üye işyerlerinden yapacağınız her alışverişte ciddi oranda indirimler kazanırsınız. Kumbarakart Büyük Aile içersine katıldıktan sonra alışveriş yaparken pazarlık yapmanıza gerek yok . Çünkü kumbarakartba, sizin adınıza gerekli pazarlığı yapmış olucak. Hem de arkasına yüzbinlerce kumbarakartba üyesi olan büyük aile topluluğunu alarak. Size düşen sadece arakartınızı göstererek üye işyerlerinde cazip indirimlerle ihtiyaçlarınızı satın almak. Bunun yanında ben başkalarının aklıyla para kazanmak istiyorum, kumbarakart sisteminden ek kazançlar elde etmek istiyorum diyorsanız, tanıdığınız kişilere, arkadaşlarınıza hemen kumbarakartı tavsiye etmeye başlayın. Sizin kumbarakart sistemini tavsiye ederek Büyük Aile Projesi içersine dahil olan herkesin alışverişlerinden ve onlarında tavsiyesi sonucu sisteme dahil olan herkesin alışverişlerinden kazanç elde edeceksiniz. Tamamen ücretsiz olan Klasik kartlar ocak ayı içerisinde adreslere gönderilecektir Ücretsiz üyelik ve klasikkart başvurusu yapmak için tıklayınız.....

KLASİK KART

Klasik Kart Özellikleri (ücretsiz alınır ve tavsiye edilir) Ücretsiz üyelik ve klasikkart başvurusu yapmak için tıklayınız.....
Üye işyeri indirimlerinin %60’ı kart sahibinin hesabına aktarılır ve Kumbarakart hesabında birikir. Her ay, banka hesabı ile üye kullanımına sunulur.Kullanıcının cebinden ekstra para çıkmaz. Klasik kart sahibi, yaptığı her yeni üyenin alışverişinin %0.25 ini de alarak, sürekli bir gelirin de sahibi olur. Kart sahibi; üye işyeri kampanyalarına, fırsatlarına, internet üzerinden,indirimli ve gelir getiren alışverişlere, güç birliği programına katılım hakkına sahiptir.

Birinci sırasına 100 kişi kayıt yapabilir ve üyelerinin alışverişlerinden %0.25 para puan kazanır.

Silver Kart Özellikleri
2.paket Assist hizmeti ile , silver kart ; Bayilik -iş partneri- statüsünün ilk basamağıdır.Fatura karşılığında 300 tl + KDV ile, daha kazançlı bir sisteme dahil olmak demektir. Kendi alışverişlerinin toplam indiriminden, tercihe göre %10 ile % 50 arasında indirim, kart sahibinin kumbarasına aktarılır. Kart sahibinin kendisinden sonraki, aşağıya doğru 2 kademeden , %0.25, kumbarasına aktarılır. Egitim ve sunum paketine dahil olur (ayda 15TL+ KDV ). Kart sahibi reklam paketi satışından da %5 pay alır. İşyeri anlaşmaları yapabilme hakkına sahip olur.

Gold Kart Özellikleri
Eğitim ve sunum paketine dahil olur ( 30TL / ay artı KDV ) 3.paket Assist hizmeti ile, Silver karttan farklı olarak aşağıya doğru 3 kademedeki üyelerden %0.25 pay alır Araba, ev, altın gibi yatırımlar için, Güç birliği ekibi oluşturma hakkına sahiptir ve, grup organizasyonu komisyonundan da, %5 pay alır. Ustalık düzeyine çıkma hakkı bulunan gold kart sahibi, usta seviyesinde, 2 kol için baremlerle; %5, Üye işyerlerine yapacağı reklam satışı paketinden, %10 pay alır. Arzu eden gold kart sahibi, kumbarada birikenler ve/veya ekleri ile 4000 artı KDV lık Platin Kart, sahibi olabilirler.

Platin kart özellikleri

4.paket Assist hizmeti ile Gold karttan farklı olarak; Araba, ev, altın gibi yatırımlar için, güç birlıği ekibi oluşturma ve, grup organizasyon komisyonundan, %10 pay alma hakkına sahiptir. Eğitim ve sunum paketine dahil olur (60TL / Ay ) Gold karttan farklı olarak aşağıya doğru 4 kademedeki üyelerden %0.25 pay alır Yaptığı üye iş yerinin cirosundan, %0.1 prim alma hakkına sahip olur. Ustalık primine hak kazanır Üye işyerlerine yaptığı, reklam satışı paketi üzerinden, %15 prim alır. Ulusal, uluslararası kariyer yapma hakkı kazanır ve genel havuzundan pay alır eğer en az 3 hattını maksımum kazanç seviyesine getirmişse . 1 yıl, back up/asist hizmetinden de ücretsiz,sonraki yıllardaki uygulamalarda indirimli olarak yararlanır.
KAZANÇ SEVİYELERİ(altta oluşan ciro)

1 TL:1 PUAN

100 TL: PUAN DEĞERİ SEVİYESİ %4

200 TL:PUAN DEĞERİ SEVİYESİ %8

400 TL:PUAN DEĞERİ SEVİYESİ %12

800 TL:PUAN DEĞERİ SEVİYESİ %16

1600 TL:PUAN DEĞERİ SEVİYESİ %20

3200 TL:PUAN DEĞERİ SEVİYESİ %24

7400 TL:PUAN EĞERİ SEVİYESİ %28

15000 TL:PUAN DEĞERİ SEVİYESİ %32

(silver gold platin paket sahipleri için geçerlidir.Aradaki üyeler kademe arası farkı alır.)

USTALIK PRİMİ

Her bir üye altında 2 üyeyi maksimum puan seviyesine ulaştırdığında %5 Üç kişiyi maksimum seviyey ulaştırdığında

artı %0.25 3 ve 6 ayda bir kar payı alır.

Büyük Aile
www.kumbarakartba.com
Kanunlara uygun bir çalışma metodundan taviz vermemek,Ücretsiz üye kaydına rağmen,üyenin kaydettiği, bir sonraki halkadan da,üyeye sürekli ve pasif bir gelir sağlamak…

Büyük aile işyerleri için tv reklam paketi 6 dakikası 1200&1500 tl

Silverkart sahibi reklam paket satışı gelirlerinden %5

Goldkart sahibi reklam satışı gelirlerinden %10,araba ev altın organizasyonundan %5

Platin kart sahibi reklam satışı gelirlerinden %15,araba ev altın organizasyonundan %10

NASIL ÜYE OLUNUR

Üstteki linkten siteye giriş yapın ve ÜYE OL kısmına tıklayın

Açılan formda devam yazısına tıklayarak kişi kaydına gerçek kişi,ticarethane,topluluk vs ise tüzel kişiliği işaretleyin.

Tavsiye eden kısma 41268 yazmayı unutmayın.

ÖNEMLİ

Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra E-Posta adresinizden Türkiye sıralamasında kaçıncı kişi olduğunuzu öğrenin ve O Üye numaranızı unutmayın üye yaptığınız kişilere tavsiye üye numaranızı veriyorsunuz onlarda sizin tavsiye üye numaranızla üye oluyorlar.Herkişi 100 kişiye tavsiye edebilir.Siz 100 kişiye tavsiye etseniz onların herbiride 100'er kişiye tavsiye etse eder size 10.000 kişi milyonlara ulaştıklarını düşünün yaptıkları her alış verişten %0,25 kazanacaksınız vede bunun dahasıda var bu sadece başlangıçtır.Detaylar için www.kumbaramkartba.com adresinden bakabilirsiniz.Başvurmuş olduğunuz KLASİK kart adresinize hemen postalanmıyor Ocak ayından sonra dağıtımlara ve reklamlara başlanacaktır bu süreye kadar ne kadar çok üye yaparsanız o kadar sizin için vede yakınlarınız için bir nimettir.Bu sistemi kesinlikle hafife almayın diyorum başkada birşey demiyorum

Hayata geçiren: Cevdet Tellioğlu & Denizbank
Proje ismi: BüyükAile projesi
Denizbank kumbarakart

En son Admin tarafından Perş. Ara. 15, 2011 10:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : https://www.kumbarakartba.com/register.aspx?gelen=41268)

---------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------
LYONESS ONLİNE KAYIT VE BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.... HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ...
SADECE CİDDİ ÜYELER

Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://lyoness.forumdizini.org

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics